Doprava na / z tábora

Cesta na tábor 30.6.2022:

Přímým vlakem R 893 „Slovácký expres“ s odjezdem ze stanice Praha-Vršovice v 14:34 hod do České Třebové. Ve vlaku budeme mít zajištěny 2 posilové vozy. Z Prahy budou řazené na začátku vlaku. V České Třebové od nádraží (od pošty) budou zajištěny autobusy až do tábora.

Vzhledem ke krátkému pobytu v Praze hlavním nádraží nebude možné děti převzít zde.

Sraz si dáme cca ve 13:30 hodin na 3. nástupišti vpravo na nádraží Praha-Vršovice. Veškeré převzetí dětí se odehraje zde, po přistavení vlaku budou převzaté děti usazeny do našich vozů.

Každé dítě musí mít platnou jízdenku Praha-Vršovice – Česká Třebová.

Předání dětí bude dále možné v době od 16:30 do 17:30 hodin přímo v táboře.

Předání dítěte na jiném místě je možný pouze po dohodě s hlavním vedoucím Jaroslavem Fleglem, tel. 777 135 345.

Čas v táboře je opravdu potřeba dodržet s ohledem na rozdělení a ubytování dětí (pozdní příjezd může mít za následek, že dítě nebude ubytováno např. se svým kamarádem či se kvůli tomu již ubytované děti budou muset stěhovat). Děkujeme za pochopení.

Cesta z tábora 12.7.2021:

Z tábora do České Třebové pojedeme zajištěnými autobusy. Dále pak přímým vlakem R 888 „Slovácký expres“. Ve vlaku budeme mít zajištěny 2 posilové vozy na konci soupravy.

Do Prahy Vršovic přijedeme v 15:29 hodin.

Vzhledem ke krátkému pobytu v Praze hlavním nádraží nebude možné děti předat zde. Pro zpáteční cestu budeme na jízdenky vybírat 50,- Kč (proto dejte svým dětem dostatek finančních prostředků tak, aby měly na zpáteční jízdenku).

Předání dětí bude možné od 10:30 do 11:30 hodin v táboře, od 12:45 do 13:00 hodin u nádraží v České Třebové a po příjezdu vlaku v Praze Vršovicích.

Předání (převzetí) dítěte na jiném místě opět pouze po dohodě s hlavním vedoucím.