Doprava na / z tábora

Cesta na tábor 11.7.2021:

Přímým vlakem R 893 s odjezdem ze stanice Praha hlavní nádraží v 14:52 hod do České Třebové. Ve vlaku budeme mít zajištěny 2 posilové vozy. Z Prahy hl.n. budou řazené na konci vlaku. V České Třebové od nádraží (od pošty) budou zajištěny autobusy až do tábora.

Sraz si dáme cca ve 13:40 hodin na pražském hlavním nádraží v 1. patře u vchodu do tzv. severního podchodu (tj. ten při pohledu z odbavovací haly vlevo). Veškeré převzetí dětí se odehraje zde, po vyznačení nástupiště (cca 10 minut před odjezdem vlaku) se přesuneme na nástupiště. Zde moc prosíme rodiče, aby pomohli s přesunem dětí a hlavně jejich zavazadel do vlaku, abychom ho nezpozdili. 

Každé dítě musí mít platnou jízdenku Praha -Česká Třebová.

Předání dětí bude dále možné v době od 16:30 do 17:30 hodin přímo v táboře.

Předání dítěte na jiném místě je možný pouze po dohodě s hlavním vedoucím Jaroslavem Fleglem, tel. 777 135 345.

Čas v táboře je opravdu potřeba dodržet s ohledem na rozdělení a ubytování dětí (pozdní příjezd může mít za následek, že dítě nebude ubytováno např. se svým kamarádem či se kvůli tomu již ubytované děti budou muset stěhovat). Děkujeme za pochopení.

Cesta z tábora 25.7.2021:

Z tábora do České Třebové pojedeme zajištěnými autobusy. Dále pak přímým vlakem R 890 „Slovácký expres“. Ve vlaku budeme mít zajištěny 2 posilové vozy na konci soupravy.

Do Prahy na hlavní nádraží přijedeme v 13:06 hodin.

Prosíme rodiče, aby si zjistili nástupiště, na které vlak přijede a tam čekali a pomohli s vykládkou zavazadel, protože souprava od vlaku po krátkém pobytu musí odjet. Pro zpáteční cestu budeme na jízdenky vybírat 50,- Kč (proto dejte svým dětem dostatek finančních prostředků tak, aby měly na zpáteční jízdenku).

Předání dětí bude možné od 8:30 do 9:30 hodin v táboře, od 10:45 do 11:00 hodin u nádraží v České Třebové a po příjezdu vlaku na pražské hlavní nádraží.

Předání (převzetí) dítěte na jiném místě opět pouze po dohodě s hlavním vedoucím.