Doprava na / z tábora

POZOR ZMĚNA (červeně)

Cesta na tábor:

Přímým vlakem R 893 „Slovácký expres“ s odjezdem ze stanice Praha hlavní nádraží v 14:58 hod do České Třebové. Ve vlaku budeme mít zajištěny 2 posilové vozy. Z Prahy hl.n. budou řazené hned za lokomotivou. V České Třebové od nádraží budou zajištěny autobusy až do tábora.

Sraz si dáme cca ve 14:00 hodin na pražském hlavním nádraží v 1. patře u vchodu do tzv. severního podchodu (tj. ten při pohledu z odbavovací haly vlevo). Veškeré převzetí dětí se odehraje zde, po vyznačení nástupiště (cca 10 minut před odjezdem vlaku) se přesuneme na nástupiště. Zde moc prosíme rodiče, aby pomohli s přesunem dětí a hlavně jejich zavazadel do vlaku, abychom ho nezpozdili. 

Každé dítě musí mít platnou jízdenku Praha – Česká Třebová.

Předání dětí bude dále možné v době od 16:30 do 16:50 hodin před nádražím v České Třebové a od 17:00 do 18:00 hodin přímo v táboře.

Předání dítěte na jiném místě je možný pouze po dohodě s hlavním vedoucím Jaroslavem Fleglem, tel. 777 135 345.

Tyto časy je opravdu potřeba dodržet s ohledem na rozdělení a ubytování dětí (pozdní příjezd může mít za následek, že dítě nebude ubytováno např. se svým kamarádem či se kvůli tomu již ubytované děti budou muset stěhovat). Děkujeme za pochopení.

Cesta z tábora:

Z tábora do České Třebové pojedeme zajištěnými autobusy. Dále pak přímým vlakem R 888 „Slovácký expres“. Ve vlaku budeme mít zajištěny 2 posilové vozy na konci soupravy. Do Prahy na hlavní nádraží přijedeme v 15:04 hodin.

Prosíme rodiče, aby si zjistili nástupiště, na které vlak přijede a tam čekali a pomohli s vykládkou zavazadel, protože souprava od vlaku po krátkém pobytu musí odjet. Pro zpáteční cestu budeme na jízdenky vybírat 50,- Kč (proto dejte svým dětem dostatek finančních prostředků tak, aby měly na zpáteční jízdenku).

Předání dětí bude možné od 10:30 do 11:30 hodin v táboře, od 12:45 do 13:00 hodin u nádraží v České Třebové a po příjezdu vlaku na pražské hlavní nádraží.

Předání (převzetí) dítěte na jiném místě opět pouze po dohodě s hlavním vedoucím.